Przejdź do treści

KONKURS O DOTACJE ?PRZYSZKOLNE OGRÓDKI DYDAKTYCZNE?

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza Konkurs o dotacje na zadania z dziedziny Edukacja Ekologiczna ? ?Przyszkolne ogródki dydaktyczne?. Konkurs skierowany jest do publicznych przedszkoli i szkół: podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, w imieniu których z wnioskiem o dotację może wystąpić jednostka samorządu terytorialnego ? organ prowadzący placówkę. Wnioski można składać do dnia 15.03.2011 r. na formularzach znajdujących się do pobrania poniżej.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza Konkurs o dotacje na zadania z dziedziny Edukacja Ekologiczna – „Przyszkolne ogródki dydaktyczne”. Konkurs skierowany jest do publicznych przedszkoli i szkół: podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych oraz specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, w imieniu których z wnioskiem o dotację może wystąpić jednostka samorządu terytorialnego – organ prowadzący placówkę. Wnioski można składać do dnia 15.03.2011 r. na formularzach znajdujących się do pobrania poniżej.

Prosimy o zapoznania się z Regulaminem Konkursu i zachęcamy do ubiegania się o dofinansowanie!

Do pobrania:
Regulamin Konkursu
Formularz wniosku o dofinansowanie

i załączniki do wniosku:
wzór harmonogramu rzeczowo-finansowego zadania;
wzór karty planowanego efektu rzeczowego i ekologicznego zadania;
wzór oświadczenia o zapewnieniu pełnego zbilansowania kosztów zadania i wskazaniu źródeł ich finansowania;
wzór oświadczenia dotyczącego współfinansowania zadania ze środków Unii Europejskiej lub innych funduszy zagranicznych;
oraz wzór sprawozdania z osiągniętego efektu rzeczowego i ekologicznego zadania (do rozliczenia zadania).

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.