Przejdź do treści

Powołanie komisji eksperckiej - edukacja ekologiczna

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na podstawie ?Zasad udzielania i umarzania pożyczek oraz udzielania dotacji ze środków WFOŚiGW w Łodzi?, obowiązujących w 2011 roku
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na podstawie „Zasad udzielania i umarzania pożyczek oraz udzielania dotacji ze środków WFOŚiGW w Łodzi”, obowiązujących w 2011 roku, powołuje Komisję Ekspercką, której celem jest opiniowanie wniosków o dofinansowanie na zadania z dziedziny Edukacja Ekologiczna. Do składu Komisji WFOŚiGW w Łodzi pragnie zaprosić reprezentanta pozarządowych organizacji ekologicznych.
W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do organizacji pozarządowych, które działają na rzecz ochrony środowiska oraz edukacji ekologicznej i posiadają siedzibę lub struktury organizacyjne na terenie województwa łódzkiego, o dokonywanie zgłoszeń kandydatów do członkostwa w Komisji.
Kandydaturę osoby wraz ze statutem organizacji, aktualnym wypisem z Krajowego Rejestru Sądowego i uzasadnieniem należy przesłać w terminie do 04.02.2011 r. na adres:
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
ul. Łąkowa 11
90 – 562 Łódź
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 42 66 34 167 lub 42 66 34 192.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.