Przejdź do treści

Postępowanie w sprawie wyboru banku do obsługi WFOSiGW w Łodzi

WFOŚiGW w Łodzi zaprasza banki do składania pisemnych ofert w zkresie obsługi rachunku bieżącego i rachunków pomocniczych Funduszu.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza banki do składania pisemnych ofert w zakresie obsługi rachunku bieżącego oraz rachunków pomocniczych WFOŚiGW w Łodzi w okresie 3 lat tj. od dnia 01.04.2011 r. do dnia 31.03.2014 r.

Informujemy, iż postępowanie mające na celu wyłonienie banku do obsługi Funduszu jest prowadzone w trybie zamówienia publicznego bez stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w Specyfikacji istotnych warunków zamówienia. (plik do pobrania poniżej).  

Banki zainteresowane nawiązaniem współpracy w powyższym zakresie, prosimy o składanie pisemnych ofert w Kancelarii Biura Funduszu w terminie do dnia 10 stycznia 2011 r. do godziny 1500.

Wszelkie informacji dotyczące postępowania mozna uzyskać pod nr telefonu:

(42) 66-34-135 - p. Karolina Wlazłowicz, Kierownik Zespołu ds. Analiz i Inwestycji Kapitałowych

(42) 66-34-136 - p. Dominika Jeżewska - Zajdel, Zespół ds. Analiz i Inwestycji Kapitałowych

 


Specyfikacja istotnych warunków zamówienia
Załącznik nr. 2 do specyfikacji.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.