Przejdź do treści

Informacja dotycząca zadań z dziedziny Edukacji Ekologicznej

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż wnioski o dotacje z dziedziny Edukacja Ekologiczna będą rozpatrywane przez Fundusz w roku 2011 w trybie ciągłym oraz w trybie konkursowym.

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż wnioski o dotacje z dziedziny Edukacja Ekologiczna będą rozpatrywane przez Fundusz w roku 2011 w trybie ciągłym oraz w trybie konkursowym.
Zadania objęte procedurą składania i rozpatrywania wniosków w trybie konkursowym wskazano poniżej, wraz z planowanymi kwartałami ogłaszania poszczególnych Konkursów:

  1. tworzenie przyszkolnych ogródków dydaktycznych (I kwartał 2011 r.).
  2. produkcja cyklu audycji z zakresu ochrony środowiska w dwóch kategoriach (I kwartał 2011 r.): kategoria I – audycje przeznaczone do emisji na antenie telewizji publicznej lub lokalnych telewizji kablowych, kategoria II - audycje przeznaczone do emisji na antenie radia.
  3. wydanie materiałów edukacyjnych dla szkół  takich jak np. filmy, książki, gry komputerowe lub planszowe, pakiety edukacyjne itp. – zadania o zasięgu wojewódzkim (II kwartał 2011 r.).
  4. wydanie publikacji o charakterze albumowym (II kwartał 2011 r.).
  5. zorganizowanie konferencji wojewódzkiej lub cyklu szkoleń z zakresu ochrony środowiska (II kwartał 2011 r.).

Regulaminy Konkursów, szczegółowo określające ich zakres, terminy oraz inne wymogi będą sukcesywnie zamieszczane na stronie internetowej Funduszu.

Wnioski o dofinansowanie realizacji powyższych zadań nie będą rozpatrywane poza ogłaszanymi Konkursami i będą odsyłane Wnioskodawcom.


Wnioski o dotacje na zadania inne niż wskazane w pkt 1-5 będą przyjmowane w trybie naboru ciągłego, do dnia 30.09.2011 r.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.