Przejdź do treści

Instrument Finansowy LIFE +

Odpowiadając na prośbę NFOŚiGW w Warszawie zamieszczamy informację o Instrumencie Finansowym LIFE + dla beneficjentów środków Unii Europejskiej.

W dniu 6 grudnia 2010 roku Komisja Europejska przedstawiła wstępny harmonogram naboru wniosków dotyczących Instrumentu Finansowego LIFE+ w roku 2011. Zgodnie z harmonogramem w lutym 2011 roku Komisja Europejska opublikuje zaproszenie do składania wniosków dotyczących instrumentu LIFE+ na 2011 rok.

Ostateczny termin nadsyłania wniosków do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie zaplanowano wstępnie na dzień 15 lipca 2011 roku, ostateczny termin przekazywania wniosków przez NFOŚiGW do Komisji Europejskiej upływa 9 września 2011 roku. 

Szczegółowe informacje dotyczące Instrumentu Finansowego LIFE+ można uzyskać
na stronie internetowej: www.nfosigw.gov.pl/srodki-zagraniczne/instrument-finansowy-life.

Wszelkie pytania dot. Instrumentu Finansowego LIFE+ prosimy kierować na adres:
life@nfosigw.gov.pl 

Powyższe informacje zostały umieszczone na prośbę NFOŚiGW w Warszawie.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.