Przejdź do treści

Instrument Finansowy LIFE +

Odpowiadając na prośbę NFOŚiGW w Warszawie zamieszczamy informację o Instrumencie Finansowym LIFE + dla beneficjentów środków Unii Europejskiej.

W dniu 6 grudnia 2010 roku Komisja Europejska przedstawiła wstępny harmonogram naboru wniosków dotyczących Instrumentu Finansowego LIFE+ w roku 2011. Zgodnie z harmonogramem w lutym 2011 roku Komisja Europejska opublikuje zaproszenie do składania wniosków dotyczących instrumentu LIFE+ na 2011 rok.

Ostateczny termin nadsyłania wniosków do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie zaplanowano wstępnie na dzień 15 lipca 2011 roku, ostateczny termin przekazywania wniosków przez NFOŚiGW do Komisji Europejskiej upływa 9 września 2011 roku. 

Szczegółowe informacje dotyczące Instrumentu Finansowego LIFE+ można uzyskać
na stronie internetowej: www.nfosigw.gov.pl/srodki-zagraniczne/instrument-finansowy-life.

Wszelkie pytania dot. Instrumentu Finansowego LIFE+ prosimy kierować na adres:
life@nfosigw.gov.pl 

Powyższe informacje zostały umieszczone na prośbę NFOŚiGW w Warszawie.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.