Przejdź do treści

Nowe regulacje dotyczące udzielania wsparcia finansowego w 2011 roku

Informujemy Państwa o zatwierdzeniu przez Radę Nadzorczą WFOŚiGW w Łodzi regulacji dotyczących wsparcia finansowego udzielanego w 2011 roku na zadania służące ochronie środowiska i gospodarce wodnej - realizowane przy udziale kredytów bankowych.

W związku z zatwierdzonymi przez Radę Nadzorczą w ostatnim okresie regulacjami dotyczącymi udzielania w roku 2011 wsparcia finansowego na zadania służące ochronie środowiska i gospodarce wodnej realizowane przy udziale kredytów bankowych, uprzejmie informujemy, iż:

1) utrzymana została oferta dopłat do oprocentowania kredytów dla JST oraz podmiotów gospodarczych, parametry dopłat określone zostały w „ Regulaminie udzielania przez WFOŚiGW w Łodzi dotacji w formie dopłat do oprocentowania oraz dokonywania częściowych spłat kapitału kredytów bankowych”;

2) osoby fizyczne będą mogły uzyskać wsparcie finansowe w formie częściowych spłat kapitału kredytów bankowych, w ramach ogłaszanych przez Fundusz Programów Priorytetowych.
Realizując powyższe założenia przyjęto do realizacji „ Program dla przedsięwzięć w zakresie gospodarki ściekowej dla osób fizycznych – dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na wykonanie przyłączy kanalizacyjnych

Planuje się, iż nowa oferta będzie dostępna dla osób fizycznych na przełomie I i II kwartału 2011 r. Obecnie przygotowywana jest procedura wyłonienia banków do współpracy w tym zakresie.

Wszelkie informacje na temat postępu prac w zakresie wprowadzenia nowej oferty będą na bieżąco udostępniane na stronie Fundusz w zakładce Aktualności.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.