Przejdź do treści

Zasady udzielania dofinansowania oraz Plan Działalności na 2011 rok

Informujemy, iż w dniu 10 listopada 2010 r. Rada Nadzorcza WFOŚiGW w Łodzi przyjęła Zasady udzielania i umarzania pożyczek oraz udzielania dotacji ze środków WFOŚiGW w Łodzi oraz Plana Działalności WFOŚiGW w Łodzi na 2011 rok.
Informujemy, iż w dniu 10 listopada 2010 r. Rada Nadzorcza WFOŚiGW w Łodzi przyjęła Zasady udzielania i umarzania pożyczek oraz udzielania dotacji ze środków WFOŚiGW w Łodzi oraz Plan Działalności WFOŚiGW w Łodzi na 2011 rok.


Dokonano zmian warunków udzielania dofinansowania w formie dotacji oraz pożyczek - poprzez rozszerzenie katalogu zadań objętych poszczególnymi progami dofinansowania, uwzględniając przy tym najpilniejsze potrzeby naszego województwa w kwestii ochrony środowiska.
Nowe "Zasady" będą obowiązywały od 01 stycznia 2011 roku.


Pobierz plik "Zasady udzielania i umarzania pożyczek oraz udzielania dotacji ze środków WFOŚiGW w Łodzi".

Ponadto Rada Nadzorcza WFOŚiGW w Łodzi przyjęła Plan Działalności WFOŚiGW w Łodzi na rok 2011 wraz z Planem Fnansowym oraz Planem Finansowego Wsparcia - w którym wyszczególniono łączne kwoty przeznaczone na dofinansowanie zadań w poszczególnych dziedzinach ochrony środowiska w przyszłym roku.


Plan Działalności na 2011 rok wraz z załącznikami do pobrania:
Plan działalności 2011, Załącznik nr 1, Załącznik nr 2

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.