Przejdź do treści

Konkurs ?POMNIKI PRZYRODY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO - wczoraj, dziś, jutro? rozstrzygnięty!

W dniu 07 września 2010 r., w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyło się posiedzenie Kolegium Konkursowego powołanego do konkursu ?POMNIKI PRZYRODY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO - wczoraj, dziś, jutro?.
W dniu 07 września 2010 r., w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyło się posiedzenie Kolegium Konkursowego powołanego do konkursu „POMNIKI PRZYRODY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO - wczoraj, dziś, jutro”.

Po dokonaniu oceny złożonej pracy konkursowej Kolegium zaproponowało przyznanie nagrody I stopnia dla:

Piotrkowskiego Stowarzyszenia Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej
„EURO-CENTRUM
”.


W dniu 08 września 2010 r. Zarząd WFOŚiGW w Łodzi przyznał laureatowi nagrodę finansową w wysokości 12.000,00 zł (słownie: dwanaście tysięcy złotych).

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i serdecznie gratulujemy laureatowi.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.