Przejdź do treści

Konkurs Ekologiczny ?Przyjaźni Środowisku?

Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przyjął zaproszenie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych ? Stowarzyszenia Europa Nasz Dom z siedzibą w Tarnowie do współorganizacji XII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego ?Przyjaźni Środowisku?, również w charakterze fundatora nagród finansowych dla laureatów z województwa łódzkiego.
?Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przyjął zaproszenie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych ? Stowarzyszenia Europa Nasz Dom z siedzibą w Tarnowie do współorganizacji XII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego ?Przyjaźni Środowisku?, również w charakterze fundatora nagród finansowych dla laureatów z województwa łódzkiego. Kategorie Konkursu:

I. Samorząd Przyjazny Środowisku
II. Przedsiębiorstwo Przyjazne Środowisku
III. Promotor Ekologii
IV. Europejska Nagroda Ekologiczna.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Konkursu i do aktywnego w nim udziału. Materiały dotyczące Konkursu dostępne są na stronie internetowej Organizatora: www.przyjazni-srodowisku.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.