Przejdź do treści

KOMUNIKAT

WFOŚiGW w Łodzi oświadcza, iż nie udzielał i nie zamierza udzielać pełnomocnictw do reprezentowania Funduszu na zewnątrz, a także nie zawierał żadnych umów z podmiotami zewnętrznymi o współpracy w kwestii pozyskiwania wsparcia ze środków Funduszu
KOMUNIKAT

WFOŚiGW w Łodzi oświadcza, iż nie udzielał i nie zamierza udzielać pełnomocnictw do reprezentowania Funduszu na zewnątrz, a także nie zawierał żadnych umów z podmiotami zewnętrznymi o współpracy w kwestii pozyskiwania wsparcia ze środków Funduszu.

Ponadto Fundusz oświadcza, iż nie warunkuje przyznania środków na inwestycje koniecznością współpracy z konkretnymi podmiotami, np. w kwestii wykonania audytów energetycznych. Beneficjenci mają pełną dowolność w wyborze podmiotu, który dla nich taką usługę będzie wykonywał.
KOMUNIKAT

Pragniemy przypomnieć pp. Beneficjentom WFOŚiGW w Łodzi o konieczności prawidłowego opisywania wszelkich przesyłek kierowanych do Funduszu za pośrednictwem poczty lub doręczanych osobiście.

Powinny znajdować się na nich następujące informacje:

nr umowy, której dotyczy przesyłk;,
nazwa zadania;
nazwa Zespołu Merytorycznego, dla którego dokumenty są przeznaczone.

Pozwoli to na sprawniejsze dotarcie przesyłki do właściwej komórki Funduszu.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.