Przejdź do treści

KOMUNIKAT

WFOŚiGW w Łodzi oświadcza, iż nie udzielał i nie zamierza udzielać pełnomocnictw do reprezentowania Funduszu na zewnątrz, a także nie zawierał żadnych umów z podmiotami zewnętrznymi o współpracy w kwestii pozyskiwania wsparcia ze środków Funduszu
KOMUNIKAT

WFOŚiGW w Łodzi oświadcza, iż nie udzielał i nie zamierza udzielać pełnomocnictw do reprezentowania Funduszu na zewnątrz, a także nie zawierał żadnych umów z podmiotami zewnętrznymi o współpracy w kwestii pozyskiwania wsparcia ze środków Funduszu.

Ponadto Fundusz oświadcza, iż nie warunkuje przyznania środków na inwestycje koniecznością współpracy z konkretnymi podmiotami, np. w kwestii wykonania audytów energetycznych. Beneficjenci mają pełną dowolność w wyborze podmiotu, który dla nich taką usługę będzie wykonywał.
KOMUNIKAT

Pragniemy przypomnieć pp. Beneficjentom WFOŚiGW w Łodzi o konieczności prawidłowego opisywania wszelkich przesyłek kierowanych do Funduszu za pośrednictwem poczty lub doręczanych osobiście.

Powinny znajdować się na nich następujące informacje:

nr umowy, której dotyczy przesyłk;,
nazwa zadania;
nazwa Zespołu Merytorycznego, dla którego dokumenty są przeznaczone.

Pozwoli to na sprawniejsze dotarcie przesyłki do właściwej komórki Funduszu.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.