Przejdź do treści

LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE

Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi Oferowane Stanowisko-Nazwa: Inspektor w Zespole ds. Umorzeń Informujemy, iż na ww. stanowisko pracy zostało złożonych 7 ofert zatrudnienia. W wyniku przeprowadzonej wstępnej selekcji stwierdzono, iż 2 kandydatów spełnia wymagania formalne określone w ogłoszeniu i zostali oni zakwalifikowani do następnego etapu rekrutacji:


LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE

 

 

 

Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Oferowane Stanowisko-Nazwa:  Inspektor w Zespole ds. Umorzeń  

 

Informujemy, iż na ww. stanowisko pracy zostało złożonych 7 ofert zatrudnienia. W wyniku przeprowadzonej wstępnej selekcji stwierdzono, iż 2 kandydatów spełnia wymagania formalne określone w ogłoszeniu i zostali oni zakwalifikowani do następnego etapu rekrutacji:

 

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

1.

Izabela Marciniak

Łódź

2.

Krzysztof Malka

Łódź

 

Jednocześnie informujemy, iż kolejny etap rekrutacji polegał będzie na przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego sprawdzającego wiedzę teoretyczną.

Test odbędzie się 25.02.2010 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi w pokoju Nr 303 o godzinie 830.

Kandydaci powinni stawić się z dowodami osobistymi.

Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z ubiegania się o stanowisko, bez względu na jej przyczyny.

Kolejnym etapem rekrutacji będzie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami która odbędzie się w dniu 25.02.2010 r. od godziny 915.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.