Przejdź do treści

Bezpłatne szkolenie Fundacji Ekologicznej Nasze Środowisko

Fundacja Ekologiczna Nasze Środowisko zaprasza na bezpłatne szkolenie skierowane do jednostek samorządów terytorialnych oraz przedsiębiorców z województwa łódzkiego

Fundacja Ekologiczna Nasze Środowisko zaprasza na bezpłatne szkolenie skierowane do jednostek samorządów terytorialnych oraz przedsiębiorców z województwa łódzkiego, pt ”Obowiązki przedsiębiorców i jednostek samorządów terytorialnych z zakresu prawa ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem ustawy o sprzęcie elektrycznym elektronicznym, odpadach, opłacie produktowej, bateriach i akumulatorach oraz zachowaniu czystości w gminach”

Więcej informacji

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.