Przejdź do treści

Podsumowanie szkolenia

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w dniu 22 marca 2010 r. przeprowadził szkolenie pt ?Wybrane aspekty dotyczące zarządzania projektem współfinansowanym ze środków PO IiŚ?. Szkolenie poruszało tematykę dot. wybranych aspektów instytucjonalnych, organizacyjnych i prawnych zarządzania projektem, identyfikacją wymagań związanych z wypełnianiem warunków umowy o dofinansowanie. Szczegółowo omówiono zarządzanie zasobami ludzkimi, czasem, kosztami, zamówieniami oraz ryzykiem. Szkolenie przeznaczone było dla beneficjentów I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Uczestniczyło w nim 35 osób. Podczas wykładów i warsztatów uczestnicy otrzymali możliwość pozyskania praktycznej wiedzy, niezbędnej na etapie planowania i realizacji projektów. Ewentualne pytania dotyczące zagadnień związanych z tematyką szkolenia można kierować do trenera, Pana Bartosza Supła, tel kontaktowy: (42) 661 11 08, adres e-mail: bartosz.supel@phin.pl
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w dniu 22 marca 2010 r. przeprowadził szkolenie pt ?Wybrane aspekty dotyczące zarządzania projektem współfinansowanym ze środków PO IiŚ?.

Szkolenie poruszało tematykę dot. wybranych aspektów instytucjonalnych, organizacyjnych i prawnych zarządzania projektem, identyfikacją wymagań związanych z wypełnianiem warunków umowy o dofinansowanie. Szczegółowo omówiono zarządzanie zasobami ludzkimi, czasem, kosztami, zamówieniami oraz ryzykiem. Szkolenie przeznaczone było dla beneficjentów I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Uczestniczyło w nim 35 osób. Podczas wykładów i warsztatów uczestnicy otrzymali możliwość pozyskania praktycznej wiedzy, niezbędnej na etapie planowania i realizacji projektów.

Ewentualne pytania dotyczące zagadnień związanych z tematyką szkolenia można kierować do trenera, Pana Bartosza Supła, tel kontaktowy: (42) 661 11 08, adres e-mail: bartosz.supel@phin.pl

Szkolenie dla beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ współfinansowane w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i ŚrodowiskoPani Barbara Robak ? Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi wraz z trenerem: Panem Bartoszem Supłem witają zgromadzonych uczestników szkolenia.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.