Przejdź do treści

SZKOLENIE DLA POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW I I II PRIORYTETU PO IIŚ

Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi organizuje w dniu 22 marca 2010 r. szkolenie pt ?Wybrane aspekty dotyczące zarządzania projektem współfinansowanym ze środków PO IiŚ?. Szkolenie przeznaczone jest dla beneficjentów I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę niezbędną na etapie planowania i realizacji projektów. Ponadto będą mieli możliwość konsultacji z wykładowcą zagadnień, które budzą wątpliwości przy realizacji projektów realizowanych w ramach PO, a których znajomość jest niezbędna w procesie wdrażania unijnych projektów.
Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi organizuje w dniu 22 marca 2010 r. szkolenie pt ?Wybrane aspekty dotyczące zarządzania projektem współfinansowanym ze środków PO IiŚ?.

Szkolenie przeznaczone jest dla beneficjentów I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę niezbędną na etapie planowania i realizacji projektów. Ponadto będą mieli możliwość konsultacji z wykładowcą zagadnień, które budzą wątpliwości przy realizacji projektów realizowanych w ramach PO, a których znajomość jest niezbędna w procesie wdrażania unijnych projektów.

Miejsce szkolenia: Hotel Mazowiecki, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 53/57, 90-640 Łódź

Ze względu na ograniczona ilość miejsc, o kwalifikacji na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji listy uczestników.

Uprzejmie prosimy o przesłanie zgłoszeń uczestnictwa na załączonym formularzu do dnia 17.03.2010 r. na adres mailowy mparulska@wfosigw.lodz.pl lub faksem na numer (42) 636 22 54.

Szkolenie jest bezpłatne.

Szkolenie dla beneficjentów I i II osi priorytetowej PO IiŚ współfinansowane w ramach Pomocy Technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko

Formularz zgłoszeniowy można pobrać TUTAJBiuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.