Przejdź do treści

Podręcznik zarządzania projektem infrastrukturalnym w ramach POIiŚ

Na zlecenie Ministerstwa Środowiska opracowany został Podręcznik zarządzania projektem infrastrukturalnym w ramach Programu Operacyjnego. Podręcznik ten bazuje na doświadczeniach beneficjentów funduszy unijnych z perspektywy budżetowej 2000-2006, którzy realizowali projekty środowiskowe. W opracowanym materiale porusza się zagadnienia związane m.in. z planowaniem realizacji projektu inwestycyjnego, zagrożeniami i ryzykami w realizacji projektów, najczęściej pojawiającymi się błędami w procesie realizacji, zarządzeniem zasobami ludzkimi, promocją projektu inwestycyjnego. Informacje zawarte w podręczniku są o tyle cenne, iż wynikają z praktyki i bogatego doświadczenia beneficjentów, którzy jako pierwsi skorzystali z pomocy Unii Europejskiej. Podręcznik dostępny jest na stronie internetowej Ministerstwa Środowiska .
Na zlecenie Ministerstwa Środowiska opracowany został Podręcznik zarządzania projektem infrastrukturalnym w ramach Programu Operacyjnego. Podręcznik ten bazuje na doświadczeniach beneficjentów funduszy unijnych z perspektywy budżetowej 2000-2006, którzy realizowali projekty środowiskowe. W opracowanym materiale porusza się zagadnienia związane m.in. z planowaniem realizacji projektu inwestycyjnego, zagrożeniami i ryzykami w realizacji projektów, najczęściej pojawiającymi się błędami w procesie realizacji, zarządzeniem zasobami ludzkimi, promocją projektu inwestycyjnego. Informacje zawarte w podręczniku są o tyle cenne, iż wynikają z praktyki i bogatego doświadczenia beneficjentów, którzy jako pierwsi skorzystali z pomocy Unii Europejskiej.

Podręcznik dostępny jest na stronie internetowej Ministerstwa Środowiska .

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.