Przejdź do treści

LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE

Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi Oferowane Stanowisko-Nazwa: Inspektor w Zespole Organizacyjnym Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na ww. stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu: Lp. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania 1. Izabela Zalewska Buczek 2. Sylwia Dominika Tomczak Kłodawa 3. Marta Anna Henczel Łódź 4. Joanna Budzińska Łódź 5. Agnieszka Tomasik Łódź 6. Agnieszka Kierończak Łódź
Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Oferowane Stanowisko-Nazwa: Inspektor w Zespole Organizacyjnym

Informujemy, że w wyniku wstępnej selekcji na ww. stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

 

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

1.

Izabela Zalewska

Buczek

2.

Sylwia Dominika Tomczak

Kłodawa

3.

Marta Anna Henczel

Łódź

4.

Joanna Budzińska

Łódź

5.

Agnieszka Tomasik

Łódź

6.

Agnieszka Kierończak

ŁódźJednocześnie informujemy, iż kolejny etap rekrutacji polegał będzie na przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego sprawdzającego wiedzę teoretyczną.
Test odbędzie się w dniu 19.08.2009 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi w pokoju Nr 306/307 o godzinie 830.
Kandydaci wskazani powyżej powinni stawić się z dowodami osobistymi.
Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z ubiegania się o stanowisko, bez względu na jej przyczyny.
Kolejnym etapem rekrutacji będzie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami która odbędzie się w dniu 19.08.2009 r. od godziny 930 .

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.