Przejdź do treści

UWAGA - INFORMACJA DLA JEDNOSTEK PSP i OSP

WFOŚiGW w Łodzi uprzejmie przypomina, iż wnioski należy składać w momencie posiadania udokumentowanego montażu finansowego. Zastrzegamy również, iż wnioski złożone bez zachowania powyższego warunku, nie będą rejestrowane i zostaną bez rozpatrzenia odesłane Wnioskodawcy. Jednocześnie informujemy, iż w przypadku zakładanego udziału środków zewnętrznych pochodzących z: Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP i z Komendy Głównej PSP, Fundusz nie będzie wydawać promes na dofinansowanie przedmiotowych zadań.
WFOŚiGW w Łodzi uprzejmie przypomina, iż wnioski należy składać w momencie posiadania udokumentowanego montażu finansowego. Zastrzegamy również, iż wnioski złożone bez zachowania powyższego warunku, nie będą rejestrowane i zostaną bez rozpatrzenia odesłane Wnioskodawcy.


Jednocześnie informujemy, iż w przypadku zakładanego udziału środków zewnętrznych pochodzących z: Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP i z Komendy Głównej PSP, Fundusz nie będzie wydawać promes na dofinansowanie przedmiotowych zadań.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.