Przejdź do treści

UWAGA - INFORMACJA DLA JEDNOSTEK PSP i OSP

WFOŚiGW w Łodzi uprzejmie przypomina, iż wnioski należy składać w momencie posiadania udokumentowanego montażu finansowego. Zastrzegamy również, iż wnioski złożone bez zachowania powyższego warunku, nie będą rejestrowane i zostaną bez rozpatrzenia odesłane Wnioskodawcy. Jednocześnie informujemy, iż w przypadku zakładanego udziału środków zewnętrznych pochodzących z: Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP i z Komendy Głównej PSP, Fundusz nie będzie wydawać promes na dofinansowanie przedmiotowych zadań.
WFOŚiGW w Łodzi uprzejmie przypomina, iż wnioski należy składać w momencie posiadania udokumentowanego montażu finansowego. Zastrzegamy również, iż wnioski złożone bez zachowania powyższego warunku, nie będą rejestrowane i zostaną bez rozpatrzenia odesłane Wnioskodawcy.


Jednocześnie informujemy, iż w przypadku zakładanego udziału środków zewnętrznych pochodzących z: Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP i z Komendy Głównej PSP, Fundusz nie będzie wydawać promes na dofinansowanie przedmiotowych zadań.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.