Przejdź do treści

Laureat Konkursu "Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla Przyszłości" - etap wojewódzki

Zdjęcie, Laureat Konkursu
Zakończył się etap wojewódzki  Konkursu „Młodzieżowe  Przesłanie Klimatyczne dla Przyszłości”, który stanowił element  przedsięwzięcia pn. Młodzieżowy Kongres Klimatyczny(MKK) organizowany podczas Targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

Celem  konkursu było zachęcenie młodzieży szkół średnich do sformułowania swojego punktu widzenia na zmiany klimatyczne w następujących obszarach: ochrona i kształtowanie zasobów wodnych, ochrona ekosystemów i krajobrazów, przeciwdziałanie niekorzystnemu wzrostowi stężenia gazów szklarniowych w atmosferze, ochrona różnorodności biologicznej oraz problemy terenów zurbanizowanych. Laureatem Konkursu na etapie wojewódzkim został zespół z III Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego z Piotrkowa Trybunalskiego, któremu przyznano nagrodę pieniężną w wysokości 3 000,00 zł. Uczniowie  tej szkoły będą reprezentować woj. łódzkie na Młodzieżowym Kongresie Klimatycznym organizowanym podczas Targów  POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu w dniu 24 października 2018 r. oraz wezmą udział w ogólnopolskiej części tego Konkursu. Gratulujemy i  trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.