Przejdź do treści

Zaproszenie POL-ECO

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wraz z Wojewódzkimi Funduszami Ochrony Środowiska zaprasza na konferencję szkoleniową "Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii" w ramach "Ogólnopolskiego systemu wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE" w ramach poddziałania 1.3.3 POIiŚ 1014 - 2020.

Szkolenie odbędzie się w dniu 22 października br na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14, pawilon nr 15, Poznań. Na spotkaniu planujemy przedstawić m.in.: 

  • aktualną ofertę finansową przedsięwzięć w zakresie efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii (POIiŚ, NFOŚiGW, WFOŚiGW Poznań, RPO woj. wielkopolskiego);
  • program priorytetowy Czyste Powietrze - działania na rzecz likwidacji niskiej emisji oraz informacje na temat wniosku o dofinansowanie,
  • informacje o szkoleniach Energetyków Gminnych.

Szkolenie jest bezpłatne - NFOŚiGW pokrywa koszt wyżywienia oraz osób prowadzących szkolenie.

Poniżej szczegółowy program szkolenia.

Program POL-ECO

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa maksymalnie 2 osób (wypełnienie formularza on-line, dla każdej osoby oddzielnie) do dnia 11 października 2018 r.

Linka do formularza zgłoszeniowego:

http://www.nfosigw.gov.pl/formularze/formularz-zgloszeniowy-na-konferencje-pde-pol-eco-system-2018/

 

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Do 12 października osoby zakwalifikowane otrzymają mailowe potwierdzenie.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.