Przejdź do treści

Czyste Powietrze

Zdjęcie, Czyste Powietrze
19 września 2018 roku ruszył nabór wniosków do Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. „Czyste Powietrze” to program, który skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych, by efektywnie zarządzać energią.

W Wojewdzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi można skorzystać z indywidualnuch konsultacji udzielanych przez pracowników Funduszu. Dodatkowo uruchomiliśmy infolinię, która jest obsługiwana od godziny 9:00 do 15:00. Dzwoniąc na nią mogą się Państwo dowiedzieć szczegółowych informacji na temat wyżej wymienionego programu.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.