Przejdź do treści

Przedłużenie Programu Priorytetowego ,,Wykonanie podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego - II edycja"

W związku z decyzją Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Łodzi 21.09.2018 r. nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego pn. ,,Wykonanie podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego - II edycja" został wydłużony do dnia 30.11.2018 r.

Umowy o dofinansowanie w ramach tej edycji Programu będą zawierane tylko do końca bieżącego roku.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.