Przejdź do treści

Publiczna Szkoła Podstawowa w Radoszewicach z wizytą w siedzibie Funduszu

Zdjęcie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Radoszewicach z wizytą w siedzibie Funduszu
W dniu 18 września 2018 r. siedzibę WFOŚiGW w Łodzi odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej w Radoszewicach w ramach zajęć z zakresu edukacji ekologicznej. Po wędrówce ścieżką ekologiczną wokół budynku Funduszu, dzieci wzięły udział w przygotowanych zajęciach warsztatowych, grach edukacyjnych i pokazach dotyczących segregowania śmieci w sali edukacyjnej.

Były to pierwsze zajęcia w naszej siedzibie w nowym roku szkolnym. Więcej informacji o zajęciach można uzyskać w Zespole ds. Promocji pod nr telefonu: 42 663 41 11 lub pisząc maila na adres: promocja@wfosigw.lodz.pl.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.