Przejdź do treści

Piknik Ekologiczny w Opocznie

Zdjęcie, Piknik Ekologiczny w Opocznie
W sobotę 1 września Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wziął udział w pikniku ekologicznym nad zalewem Opoczyńskim w Opocznie.

Na imprezie nie zabrakło pracowników Funduszu, którzy udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania ze środków finansowych Funduszu oraz na realizacje zdań w ramach programów priorytetowych dla osób fizycznych. W ramach pikniku ekologicznego Fundusz przygotował warsztaty z zakresu edukacji ekologicznej. Odwiedzający nas uczestnicy mogli zapoznać się m.in. z odnawialnymi źródłami energii, segregacją odpadów, obserwować i badać eksponaty. Wszyscy uczestnicy zajęć mogli również wziąć udział w losowaniu nagród ,,Kołem Fortuny". Można było wygrać wiele ciekawych i atrakcyjnych nagród.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.