Przejdź do treści

Dofinansowania na zadania związane z ujmowaniem, uzdatnianiem i dystrybucją wody

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że z dniem 03.09.2018 r. wstrzymany został nabór wniosków o dofinansowanie/umorzenie z przeznaczeniem na zadania związane z ujmowaniem, uzdatnianiem i dystrybucją wody, dla wniosków finansowanych, realizowanych bez udziału środków pochodzących z Unii Europejskiej niepodlegających zwrotowi.

Wnioski składane, pomimo wstrzymania naboru nie będą podlegały rozpatrywaniu i będą zwracane Wnioskodawcom. Decyzja o wznowieniu naboru wniosków i o ich rozpatrywaniu może nastąpić po rozstrzygnięciu możliwości prawnych finansowania przez Fundusz w przedmiotowym zakresie.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.