Przejdź do treści

Efektywność energetyczna oraz odnawialne źródła energii w kontekście poprawy jakości powietrza województwa łódzkiego

Zdjęcie, Efektywność energetyczna oraz odnawialne źródła energii w kontekście poprawy jakości powietrza województwa łódzkiego
W dniach 17.05 i 24.05.2018 r. Zespół Doradców Energetycznych WFOŚiGW w Łodzi przeprowadził szkolenie dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego z kierunku Gospodarka Przestrzenna pt: „Efektywność Energetyczna oraz odnawialne źródła energii w kontekście poprawy jakości powietrza województwa łódzkiego”.

Celem szkolenia było podniesienie kwalifikacji uczestników w zakresie rozwoju rynku odnawialnych źródeł energii, poznania zagadnień dotyczących poprawy jakości powietrza, efektywności energetycznej, likwidacji źródeł niskiej emisji, rozwoju idei klastrów energii, możliwości pozyskiwania źródeł finansowania inwestycji proekologicznych oraz zdobycie wiedzy i poznanie praktycznych zasad przygotowania a następnie weryfikacji Planów Gospodarki Niskoemisyjnej.

Każdy z uczestników szkolenia otrzymał certyfikat.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.