Przejdź do treści

Przedszkole Miejskie nr 90 w Łodzi z wizytą w siedzibie Funduszu

Zdjęcie, Przedszkole Miejskie nr 90 w Łodzi z wizytą w siedzibie Funduszu
W dniu 15 maja 2018 r. siedzibę WFOŚiGW w Łodzi odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 90 w Łodzi. Byli to najmłodsi uczestnicy naszych zajęć z zakresu edukacji ekologicznej. Po wędrówce ścieżką ekologiczną wokół budynku Funduszu, dzieci wzięły udział w przygotowanych zajęciach, grach i pokazach w sali edukacyjnej.

Pomimo bardzo młodego wieku,  4 i 5 latki poradziły sobie świetnie segregując odpady, grając w grę edukacyjną i opowiadając ciekawe historie o zwierzętach.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.