Przejdź do treści

Cykl spotkań warsztatowych zorganizowanych przez WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Cykl spotkań warsztatowych zorganizowanych przez WFOŚiGW w Łodzi
W dniu dzisiejszym odbyły się ostatnie warsztaty dotyczące wypełniania wniosków o udzielenie dotacji w ramach ogłoszonego przez Fundusz konkursu pn. ,,Ekopracownia pod chmurką".

Ze względu na duże zainteresowanie spotkaniami ze strony Wnioskodawców, pracownicy Zespołu ds. Projektów Nieinwestycyjnych: Karolina Rzetelska - Zastępca Kierownika Zespołu oraz Katarzyna Nowak - Specjalista w zakresie edukacji ekologicznej, przeprowadzili 7 spotkań warsztatowych, w których łącznie wzięło udział ponad 200 osób. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i za czynny udział w spotkaniach. Zapraszamy do składania wniosków - zgodnie z zapisami Regulaminu Konkursu można je składać w terminie do 31 maja 2018 r.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.