Przejdź do treści

Cykl spotkań warsztatowych zorganizowanych przez WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Cykl spotkań warsztatowych zorganizowanych przez WFOŚiGW w Łodzi
W dniu dzisiejszym odbyły się ostatnie warsztaty dotyczące wypełniania wniosków o udzielenie dotacji w ramach ogłoszonego przez Fundusz konkursu pn. ,,Ekopracownia pod chmurką".

Ze względu na duże zainteresowanie spotkaniami ze strony Wnioskodawców, pracownicy Zespołu ds. Projektów Nieinwestycyjnych: Karolina Rzetelska - Zastępca Kierownika Zespołu oraz Katarzyna Nowak - Specjalista w zakresie edukacji ekologicznej, przeprowadzili 7 spotkań warsztatowych, w których łącznie wzięło udział ponad 200 osób. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i za czynny udział w spotkaniach. Zapraszamy do składania wniosków - zgodnie z zapisami Regulaminu Konkursu można je składać w terminie do 31 maja 2018 r.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.