Przejdź do treści

Spotkanie informacyjne dla jednostek samorządu terytorialnego - Program Ograniczenia Niskiej Emisji - II edycja

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące ,,Programu Ograniczania Niskiej Emisji – II edycja”. Spotkanie odbędzie się w dwóch terminach, tj. w dniu 09.05.2018 r. o godz. 12.30 oraz w dn. 10.05.2018 r. o godzinie 12.30  w siedzibie Funduszu w Łodzi przy ul. Dubois 118.
Program skierowany jest do Jednostek Samorządu Terytorialnego, za pośrednictwem których mieszkańcy danej gminy będą mogli skorzystać z dofinansowania dla przedsięwzięć mających na celu ograniczenie niskiej emisji poprzez likwidację starych źródeł ciepła opalanych paliwami stałymi.

Warunkiem umożliwiającym ubieganie się o dofinansowanie jest zlokalizowanie przedsięwzięcia na terenie Gminy, na obszarze której, w okresie ostatnich 4 lat, poprzedzających złożenie wniosku o dofinansowanie, w ocenie rocznej jakości powietrza wykonanej przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska, zidentyfikowano co najmniej jeden obszar, na którym przekroczone zostały normy jakości powietrza w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 24 sierpnia 2012.

Prosimy o przekazanie zgłoszenia udziału w spotkaniu w wybranym terminie do godz. 12.00 w dn. 08.05.2018 r. mailem na adres doradztwo@wfosigw.lodz.pl.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z jednostki. W przypadku dużego zainteresowania zostanie ustalony dodatkowy termin.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.