Przejdź do treści

Projekt ,,Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na 2019 rok"

Informujemy, iż WFOŚiGW w Łodzi opracował projekt „Listy przedsięwzięć priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na 2019 rok”. Prosimy Państwa o zapoznanie się z niniejszym projektem i zgłaszanie uwag odnośnie kluczowych przedsięwzięć, których realizacja jest niezwykle istotna z punktu widzenia osiągnięcia celów środowiskowych województwa łódzkiego.

Uwagi prosimy nadsyłać w formie elektronicznej na adres: fundusz@wfosigw.lodz.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18.05.2018 r.

Kontakt telefoniczny - sprawy merytoryczne:

  • Monika Kosiorek - Zespół ds. Projektów Inwestycyjnych, tel. (42) 66 34 136
  • Karolina Rzetelska - Zespół ds. Projektów Nieinwestycyjnych, tel. (42) 66 34 151

Kontakt telefoniczny - sprawy organizacyjne:

  • Dorota Linowiecka - Zespół ds. Analiz i Planowania, tel. (42) 66 34 123

Do pobrania:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.