Przejdź do treści

Podsumowanie spotkań z przedstawicelami gmin i powiatów woj. łódzkiego

Zdjęcie, Podsumowanie spotkań z przedstawicelami gmin i powiatów woj. łódzkiego
W dniu 09.04.2018r. w Dobieszkowie odbyło się ostatnie spotkanie z przedstawicielami gmin i powiatów województwa łódzkiego dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi w 2018 r. organizowane wspólnie z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego. W spotkaniach wzięło udział około 320 przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Poprzednie trzy spotkania odbyły się w Sulejowie(26.03), Sieradzu(27.03) i Łowiczu(06.04). Podczas każdego z nich pracownicy Funduszu prezentowali realizacje zadań proekologicznych na terenie gmin i powiatów z udziałem środków z WFOŚiGW w Łodzi w 2017 roku, przedstawili projekty planowane do realizacji w 2018r., udzielili informacji o możliwości uzyskania wsparcia w formie pożyczek, dotacji i częściowej spłaty kapitału kredytu bankowego. Przedstawili możliwości dofinansowania w ramach programów priorytetowych dla osób fizycznych. Przedstawiciele samorządów mieli również możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ma nadzieje, że odbyte spotkania przyczyniły się do poszerzenia wiedzy w temacie pozyskiwania środków z Funduszu wśród beneficjentów. Zachęcamy również do udziału w kolejnych spotkaniach, o których dowiecie się Państwo niebawem.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.