Przejdź do treści

Zapraszamy do siedziby WFOŚiGW w Łodzi na zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej

Zdjęcie, Zapraszamy do siedziby WFOŚiGW w Łodzi na zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że wznawia w miesiącu kwietniu 2018 r. zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej na terenie naszej siedziby przy ul. Dubois 118. Zapraszamy zorganizowane grupy z terenu placówek oświatowych woj. łódzkiego do skorzystania z przygotowanych zajęć. Poziom i tematykę dostosujemy do Państwa potrzeb. Więcej informacji można uzyskać w Zespole ds. Promocji nr telefonu: 42 663 41 12 lub pisząc maila na adres: promocja@wfosigw.lodz.pl .

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.