Przejdź do treści

Spotkanie z przedstawicielami gmin i powiatów woj. łódzkiego w Sulejowie

Zdjęcie, Spotkanie z przedstawicielami gmin i powiatów woj. łódzkiego  w Sulejowie
W dniu 26 marca 2018 r. w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie odbyło się spotkanie z przedstawicielami gmin i powiatów województwa łódzkiego dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi w 2018 r. organizowane wspólnie z Narodowym Instytutem Samorządu Terytorialnego. Spotkanie to zapoczątkowało cykl spotkań, które przybliżą tematykę pozyskiwania środków finansowych na zadnia związane z szeroko pojętą ekologią i ochroną naturalnego środowiska. 

W spotkaniu uczestniczył Prezes WFOŚiGW w Łodzi p. Wojciech Miedzianowski oraz pracownicy Funduszu p. Dorota Linowiecka, p. Małgorzata Skupińska, p. Maciej Mróz, p. Grzegorz Leszczyk, p. Katarzyna Szyposzyńska i p. Wiesława Szczawińska. Do zobaczenia podczas następnych spotkań na terenie naszego województwa.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.