Przejdź do treści

25-lecie

Zdjęcie, 25-lecie
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi od 1993 roku jest partnerem samorządów, oraz innych podmiotów realizujących zadania z zakresu ochrony środowiska. W tym roku będziemy świętowali 25 lat działalności. Naszym celem jest poprawa stanu środowiska, ochrona ekosystemów i zachowanie bioróżnorodności. Skupiamy się głównie na wspieraniu przedsięwzięć w zakresie:  ochrony wód gospodarki wodną ochrony atmosfery ochrony ziemi ochrony przyrody przeciwdziałania i likwidacji zagrożeń środowiska edukacji ekologicznej Więcej informacji na temat obchodów 25-lecia już niebawem!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.