Przejdź do treści

25-lecie

Zdjęcie, 25-lecie
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi od 1993 roku jest partnerem samorządów, oraz innych podmiotów realizujących zadania z zakresu ochrony środowiska. W tym roku będziemy świętowali 25 lat działalności. Naszym celem jest poprawa stanu środowiska, ochrona ekosystemów i zachowanie bioróżnorodności. Skupiamy się głównie na wspieraniu przedsięwzięć w zakresie:  ochrony wód gospodarki wodną ochrony atmosfery ochrony ziemi ochrony przyrody przeciwdziałania i likwidacji zagrożeń środowiska edukacji ekologicznej Więcej informacji na temat obchodów 25-lecia już niebawem!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.