Przejdź do treści

Konferencja pt. ,,Koncepcja funkcjonowania klastrów energii oraz finansowanie inwestycji w ramach klastra"

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza na Konferencję pt. „Koncepcja funkcjonowania klastrów energii oraz finansowanie inwestycji w ramach klastra”, która odbędzie się w dniu 28.03.2018 r. o godzinie 9.30 w Hotelu Iness w Łodzi przy ul. Wróblewskiego 19/23. Tematyka konferencji obejmuje: zasady tworzenia i funkcjonowania Klastra Energii, stan powietrza w województwie łódzkim, efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w budynkach użyteczności publicznej i w infrastrukturze publicznej oraz źródła finansowania inwestycji z zakresu ochrony powietrza. Ciekawym punktem programu będzie prezentacja Koneckiego Klastra Energii, którego członkiem jest Miasto i Gmina Końskie. Burmistrz – Pan Krzysztof Obratański zaprezentuje ideę funkcjonowania klastra i przedstawi korzyści jakie odnosi jednostka samorządu terytorialnego będąca członkiem tej inicjatywy.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo na adres:

doradztwo@wfosigw.lodz.pl

w terminie do 22.03.2018 r. do godziny 11.00.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłaszanie udziału maksymalnie dwóch osób. W przypadku większej ilości chętnych - zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Agenda konferencji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.