Przejdź do treści

Spotkania z przedstawicielami banków

Zdjęcie, Spotkania z przedstawicielami banków
W związku z zatwierdzeniem przez Radę Nadzorczą WFOŚiGW w Łodzi programów priorytetowych dla osób fizycznych w dniach 7-8 marca 2018 roku w siedzibie Funduszu przy ulicy Dubois 118 zostały przygotowane dwa spotkania dla przedstawicieli banków .

Tematem przewodnim było:

  • omówienie zmian w Programach w porównaniu do lat ubiegłych;
  • szczegółowe omówienie warunków zawartych w poszczególnych programach priorytetowych;
  • szczegółowe omówienie wzorów wniosków i wymaganych do nich załączników.

W spotkaniu udział wzięło 66 przedstawicieli z 22 banków z terenu województwa łódzkiego z, którymi Fundusz ma podpisaną umowę w ramach programów priorytetowych dla osób fizycznych. Prezentacje poprowadził Zespół ds. Obsługi Klienta Indywidualnego w składzie: Maciej Mróz - Kierownik zespołu, Ewa Pieniak, Alina Kociołek, Julia Rosiak-Przybylska, Aleksandra Wyczółkowska i Anna Żurańska.
Szczegółowy wykaz banków współpracujących w ramach ww. programów znajduje się na naszej stronie internetowej www.zainwestujwekologie.pl w zakładce ,,Dla beneficjentów" - ,,Osoby fizyczne". Zachęcamy do zapoznania się z ww. wykazem.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.