Przejdź do treści

Ogólnopolski Konkurs dla szkół "Usuwamy azbest"

Informujemy, iż Ministerstwo Gospodarki jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu pod hasłem ?Usuwamy azbest?, skierowanego dla szkół publicznych i niepublicznych: podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Przeprowadzeniem konkursu na zlecenie Ministerstwa zajmuje się firma Principle Sp. z o.o. w Warszawie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach internetowych: www.usuwamyazbest.pl i www.azbestout.pl.

Informujemy, iż Ministerstwo Gospodarki jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu pod hasłem ?Usuwamy azbest?, skierowanego dla szkół publicznych i niepublicznych: podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Przeprowadzeniem konkursu na zlecenie Ministerstwa zajmuje się firma Principle Sp. z o.o. w Warszawie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronach internetowych: www.usuwamyazbest.pl i www.azbestout.pl. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i przygotowanymi materiałami oraz aktywnego udziału w konkursie. Osobą do kontaktu na szczeblu wojewódzkim konkursu jest Małgorzata Skupińska: tel. 042 66 34 167, e-mail: mskupinska@wfosigw.lodz.pl

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.