Przejdź do treści

Cykl spotkań informacyjnych - konkursy na dotacje w 2018 roku

Zdjęcie, Cykl spotkań informacyjnych - konkursy na dotacje w 2018 roku
W miesiącu lutym i marcu 2018 roku w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi przy ulicy Dubois 118 odbył się cykl spotkań informacyjnych, które dotyczyły ogłaszanych Konkursów na dotacje w roku  bieżącym.

W trakcie spotkania uczestnicy zostali zapoznani z założeniami konkursów na temat:

  • "Edukacji Ekologicznej w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2018/2019"
  • "Ekopracownii pod chmurką"
  • "Przyrodniczych pereł województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków"

Spotkania te cieszyły się dużym zainteresowaniem i wzięło w nim udział ponad 170 przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z województwa łódzkiego oraz instytucji edukacyjnych. Wśród uczestników było wiele osób reprezentujących placówki oświatowe. Podczas spotkań Fundusz reprezentowali:

  • Prezes Zarządu - Wojciech Miedzianowski,
  • Zastępca Prezesa Zarządu - Anna Górczyńska,
  • Kierownik Zespołu ds. Nieinwestycyjnych - Ewa Czarnecka,
  • Pracownicy Zespołu ds. Nieinwestycyjnych: Karolina Rzetelska i Katarzyna Nowak.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi dziękuje za duże zainteresowanie spotkaniami i zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie. Szczegółowe informacje dotyczące założeń ww. konkursów znajdują się na stronie internetowej www.zainwestujwekologie.pl  w zakładce ,,Konkursy" - konkursy na dotacje.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.