Przejdź do treści

Cykl spotkań informacyjnych - konkursy na dotacje w 2018 roku

Zdjęcie, Cykl spotkań informacyjnych - konkursy na dotacje w 2018 roku
W miesiącu lutym i marcu 2018 roku w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi przy ulicy Dubois 118 odbył się cykl spotkań informacyjnych, które dotyczyły ogłaszanych Konkursów na dotacje w roku  bieżącym.

W trakcie spotkania uczestnicy zostali zapoznani z założeniami konkursów na temat:

  • "Edukacji Ekologicznej w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2018/2019"
  • "Ekopracownii pod chmurką"
  • "Przyrodniczych pereł województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków"

Spotkania te cieszyły się dużym zainteresowaniem i wzięło w nim udział ponad 170 przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z województwa łódzkiego oraz instytucji edukacyjnych. Wśród uczestników było wiele osób reprezentujących placówki oświatowe. Podczas spotkań Fundusz reprezentowali:

  • Prezes Zarządu - Wojciech Miedzianowski,
  • Zastępca Prezesa Zarządu - Anna Górczyńska,
  • Kierownik Zespołu ds. Nieinwestycyjnych - Ewa Czarnecka,
  • Pracownicy Zespołu ds. Nieinwestycyjnych: Karolina Rzetelska i Katarzyna Nowak.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi dziękuje za duże zainteresowanie spotkaniami i zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie. Szczegółowe informacje dotyczące założeń ww. konkursów znajdują się na stronie internetowej www.zainwestujwekologie.pl  w zakładce ,,Konkursy" - konkursy na dotacje.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.