Przejdź do treści

Spotkanie informacyjne dotyczące Konkursów na dotację ogłoszonych w 2018 r.

Zdjęcie, Spotkanie informacyjne dotyczące Konkursów na dotację ogłoszonych w 2018 r.
W dniu 21.02.2018 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi odbyło się pierwsze spotkanie informacyjne dotyczące Konkursów na dotację ogłoszonych w 2018 r. Fundusz reprezentowany był przez: - Prezesa Zarządu - Wojciecha Miedzianowskiego,- Zastępcę Prezesa Zarządu - Annę Górczyńską,- Kierownika Zespołu ds. Nieinwestycyjnych – Ewę Czarnecką, - Pracowników Zespołu ds. Nieinwestycyjnych: Karolinę Rzetelską i Katarzynę Nowak.

Uczestnicy spotkania, wśród których znaleźli się przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji edukacyjnych, zostali zapoznani z głównymi założeniami konkursów, takich jak:

- "Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2018/2019",
- "Ekopracownia pod chmurką",
- "Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków".

Dziękujemy za duże zainteresowanie spotkaniem i zapraszamy do składania wniosków o dofinansowanie. Szczegółowe informacje dotyczące założeń ww. konkursów znajdują się w zakładce "Konkursy" - konkursy na dotację.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.