Przejdź do treści

Otwarcie ekopracowni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Starym Waliszewie

Zdjęcie, Otwarcie ekopracowni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Starym Waliszewie
17 stycznia 2018 r. w obecności Prezesa WFOŚiGW w Łodzi p. Wojciecha Miedzianowskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie otwarto Szkolne Centrum Ekologii.

W uroczystości wziął również udział prezes organu prowadzącego szkołę p. Cezary Olejniczak i wiceprezes p. Adam Krysicki. Pracownia powstała dzięki dotacji WFOŚiGW w Łodzi w ramach konkursu "Nasza Eko-pracownia" ogłoszonego w 2017. Podczas uroczystego otwarcia uczniowie pod kierunkiem nauczycieli zaprezentowali możliwości jakie stwarza nowa pracownia. Została ona zaprojektowana i urządzona w sposób funkcjonalny, co pozwoli zapewnić uczniom optymalne warunki nauczania. Nowoczesne wyposażenie z pewnością uatrakcyjni proces edukacyjny i wzbogaci ofertę edukacyjną szkoły, przyczyni się do wzrostu świadomości ekologicznej wśród uczniów i wychowanków.  Z pracowni będą korzystać także wychowankowie przedszkola, oddziału przedszkolnego, uczniowie szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.