Przejdź do treści

Otwarcie ekopracowni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Starym Waliszewie

Zdjęcie, Otwarcie ekopracowni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Starym Waliszewie
17 stycznia 2018 r. w obecności Prezesa WFOŚiGW w Łodzi p. Wojciecha Miedzianowskiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie otwarto Szkolne Centrum Ekologii.

W uroczystości wziął również udział prezes organu prowadzącego szkołę p. Cezary Olejniczak i wiceprezes p. Adam Krysicki. Pracownia powstała dzięki dotacji WFOŚiGW w Łodzi w ramach konkursu "Nasza Eko-pracownia" ogłoszonego w 2017. Podczas uroczystego otwarcia uczniowie pod kierunkiem nauczycieli zaprezentowali możliwości jakie stwarza nowa pracownia. Została ona zaprojektowana i urządzona w sposób funkcjonalny, co pozwoli zapewnić uczniom optymalne warunki nauczania. Nowoczesne wyposażenie z pewnością uatrakcyjni proces edukacyjny i wzbogaci ofertę edukacyjną szkoły, przyczyni się do wzrostu świadomości ekologicznej wśród uczniów i wychowanków.  Z pracowni będą korzystać także wychowankowie przedszkola, oddziału przedszkolnego, uczniowie szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.