Przejdź do treści

SZKOLENIE DLA POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW I I II PRIORYTETU PO IIŚ

Ministerstwo Środowiska organizuje szkolenie dotyczące przygotowania wniosków o dofinansowanie, skierowane do potencjalnych beneficjentów I i II osi priorytetowej POIiŚ, przygotowujących projekty z zakresu I priorytetu PO IiŚ (działanie 1.1) oraz II priorytetu PO IiŚ (działanie 2.1. i 2.2.). Szkolenie odbędzie się w dniach 15-16 października 2009 r. w hotelu Holiday Inn w Warszawie.
Ministerstwo Środowiska organizuje szkolenie dotyczące przygotowania wniosków o dofinansowanie, skierowane do potencjalnych beneficjentów I i II osi priorytetowej POIiŚ, przygotowujących projekty z zakresu I priorytetu PO IiŚ (działanie 1.1) oraz II priorytetu PO IiŚ (działanie 2.1. i 2.2.).

Szkolenie odbędzie się w dniach 15-16 października 2009 r. w hotelu Holiday Inn w Warszawie.

Program szkolenia

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Organizator zapewnia wyżywienie.

Dojazd i zakwaterowanie uczestnicy organizują we własnym zakresie. Przy rezerwacji noclegów w Hotelu Holiday Inn dla uczestników szkolenia oferuje zniżkę na hasło: ?Ministerstwo Środowiska?.

Formularz zgłoszeniowy

Formularze zgłoszeniowe należy nadsyłać do 12 października 2009 r. do godziny 10:00 na numer faksu (0-22) 57 92 629 lub na adres poczty elektronicznej: iwona.burakowska@mos.gov.pl.

Informacji związanych ze szkoleniem udziela Iwona Burakowska (tel. 0-22 57 92 649) oraz Mateusz Andrzejewski (tel. 0-22 57 92 295).

Zaprasza się beneficjentów, którzy nie uczestniczyli jeszcze w szkoleniach związanych z przygotowaniem wniosków o dofinansowanie w ramach PO IiŚ.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w szkoleniu zdecyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń. W ramach jednego projektu można zgłosić maksymalnie 2 osoby. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji listy uczestników.

Mapa dojazdu

Informacja o szkoleniu zamieszczona jest na stronie internetowej Ministerstwa Środowiska.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.