Przejdź do treści

"Ale czad" - kampania edukacyjmo- informacyjna

Zdjęcie,
Edukacja mieszkańców naszego województwa jest jednym z ważniejszych zadań Funduszu. Dlatego też wspieramy i promujemy zadania w tym zakresie. Jednym z nich jest społeczna kampania edukacyjno-informacyjna przeprowadzana przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi i podległe jej Komendy Powiatowe PSP w III i IV kwartale 2017 roku. 

Kampania "Ale Czad" skierowana jest do mieszkańców powiatów: łódzkiego wschodniego, łaskiego, poddębickiego, rawskiego, wieluńskiego, wieruszowskiego i miejskiego łódzkiego. Zadaniem patroli jest dotarcie do jak największej grupy ludzi zagrożonych niebezpieczeństwem wystąpienia pożaru. W ramach projektu zorganizowane są konkursy wiedzy i zabawy edukacyjne z zakresu ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska, w których nagrodami dla zwycięzców są czujki tlenku węgla i dymu.  W ramach projektu zakupiono 1700 sztuk czujek CO i dymu, które są nagrodami w konkursach i grach losowych. Akcji towarzyszą pokazy sprzętu pożarniczego i ćwiczenia służb ratowniczych.  Każdy zainteresowany mieszkaniec może wygrać sprzęt ratujący zdrowie i życie. Przedstawiciel  WFOŚiGW w Łodzi Funduszu uczestniczył w jednej z takich akcji w Koluszkach podczas Dożynek Powiatowych 17.09.2017 roku.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.