Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi podczas Mixera Regionalnego 2017

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi podczas Mixera Regionalnego 2017
W dniu 2 września 2017 r. WFOŚiGW w Łodzi po raz kolejny uczestniczył w Mixerze Regionalnym, który odbył się na ul. Piotrkowskiej. Na wszystkich odwiedzających nasze stoisko czekało wiele ciekawych propozycji programowych.

Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy wiele ciekawych konkursów z zakresu edukacji ekologicznej. Prezentowaliśmy różnego rodzaju modele urządzeń wykorzystujących energię odnawialną tj. energię wiatru, słońca i wody. Dużym powodzeniem cieszyły się zbiory motyli i owadów, gniazda ptaków znalezione w lasach zrzucone z drzew, kamienie, fragmenty kory różnych gatunków drzew i wiele innych eksponatów. Każdy mógł je oglądać przez elektroniczne szkła powiększające. Ponadto można było wziąć udział m.in. w konkursach plastycznych, quizach komputerowych, ulicznej grze planszowej, konkursie dotyczącym właściwego segregowania odpadów. Każdy z uczestników otrzymał EKO - talon uprawniający do udziału w loterii "Koło Fortuny" i otrzymał atrakcyjne nagrody. Pracownicy WFOŚiGW w Łodzi udzielali wszystkim zainteresowanym informacji na temat dofinansowania, jakie potencjalni Beneficjenci mogą pozyskać ze środków Funduszu na realizację proekologicznych projektów. Stoisko Funduszu cieszyło się, jak każdego roku, bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedziło nas ok. 1000 osób, co jest z pewnością sukcesem przy niezbyt dobrej pogodzie.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko WFOŚiGW w Łodzi i zapraszamy za rok.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.