Przejdź do treści

Studenci Uniwersytetu Łódzkiego z wizytą w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Studenci Uniwersytetu Łódzkiego z wizytą w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi
W dniu 26 maja 2017 r. w sali edukacyjnej na terenie WFOŚiGW w Łodzi odbyło się spotkanie z grupą studentów Wydziału Ekonomiczno - Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, kierunku Gospodarka Przestrzenna I i II stopnia.

Główną tematyką poruszaną podczas spotkania były ekoinowacje i zarządzanie środowiskiem na przykładzie działalności WFOŚiGW w Łodzi. Pracownicy Funduszu zaprezentowali zakres działalności tej instytucji i formy pomocy finansowej udzielanej Beneficjentom. Studenci mieli okazję zwiedzić siedzibę Funduszu i zapoznać się z zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi w nowym energooszczędnym budynku.  

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.