Przejdź do treści

Przedszkole Miejskie nr 4 w Łasku z wizytą w siedzibie Funduszu

Zdjęcie, Przedszkole Miejskie nr 4 w Łasku z wizytą w siedzibie Funduszu
W dniu dzisiejszym tj. 20 kwietnia 2017 r. siedzibę WFOŚiGW w Łodzi odwiedziły grupy 4 i 5 latków z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Łasku im. Leśnych Skrzatów.

Podczas wędrówki ścieżką edukacyjną wokół siedziby Funduszu przedszkolaki mogły obejrzeć i usłyszeć o wielu nieznanych im dotychczas urządzeniach i budowlach takich jak: instalacje solarne i fotowoltaiczne, gruntowe pompy ciepła, lampy fotowoltaiczne itp. Najczęściej padającym pytaniem było "a co to jest?". Dla przedszkolaków była to niecodzienna przygoda z ekologią. Dzieci były zaciekawione budkami lęgowymi dla ptaków, które sprawnie policzyły. Następnie w sali edykacyjnej przedszkolaki wzięły udział w zabawach multimedialnych zwiazanych z segregację odpadów. Każdy z naszych gości otrzymał promocyjne książeczki edukacyjne do malowania i kredki.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.