Przejdź do treści

V Forum Eksperckie

Zdjęcie, V Forum Eksperckie
Dnia 31 marca 2017 roku na terenie WFOŚiG w Łodzi odbyło się V Forum Eksperckie, którego tematem przewodnim było gospodarowanie odpadami komunalnymi.  W ramach otwartych drzwi WFOŚiGW w Łodzi  samorządowcy, przedstawiciele świata nauki, przedsiębiorcy i pracodawcy debatowali nad racjonalizacją gospodarowania odpadami komunalnymi. Problem ten dotyczy wszystkich obszarów naszego województwa dlatego też dobre praktyki w tym zakresie zgromadziły wielu zainteresowanych. Forum uroczyście zainaugurował Wiceprezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Cezary Dzierżek, wykład wprowadzający "Gospodarka cyrkulacyjna a wojewódzki plan gospodarki odpadami" wygłosiła pani Magdalena Kontowicz z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Dobre praktyki zaprezentowali przedstawiciele ZGO "Pukinin" z Rawy Mazowieckiej, Toensmeier z Kutna i Eko-Region z Bełchatowa. Małgorzata Skupińska kierownik Zespołu ds. projektów inwestycyjnych WFOŚiGW w Łodzi zaprezentowała formy wsparcia dostępne nie tylko w Funduszu. Dyskusja zaowocowała wymianą doświadczeń i kontaktów co było ważnym celem tego spotkania.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.