Przejdź do treści

V FORUM EKSPERCKIE Gospodarowanie odpadami komunalnymi

Zdjęcie, V FORUM EKSPERCKIE Gospodarowanie odpadami komunalnymi
Drzwi otwarte nowej energooszczędnej siedziby - 31 marzec 2017 rok. Pragniemy serdecznie zaprosić na V Forum Eksperckie dotyczące innowacyjnych rozwiązań WFOŚiGW w Łodzi. Spotkanie dedykowane jest przedstawicielom JST zajmujących się racjonalizacją gospodarowania odpadami komunalnymi, RIPOK-om, firmom branżowym i wszystkim zainteresowanym tematem. Ma ono na celu promować nowe rozwiązania w dziedzinie ochrony przyrody.

Podczas tego spotkania celem nadrzędnym będzie zacieśnienie współpracy środowiska i wymiana doświadczeń. Celem szczegółowym forum będzie zaprezentowanie nowej siedziby i oferty Funduszu. WFOŚiGW ma misję by stać się platformą innowacyjnych rozwiązań na polu ochrony przyrody i miejscem przyjaznym i wspierającym środowisko  w krzewieniu ekologii w „mojej małej ojczyźnie”.

PROGRAM:


12.00-12.15 - oficjalne otwarcie IV Forum

12.15-12.45 - wykład inauguracyjny Gospodarka cyrkulacyjna a wojewódzki plan gospodarki odpadami - Urząd Marszałkowski w Łodzi

12.45-13.30 - Postęp w zakresie selektywnej zbiórki odpadami. Dobre praktyki: EKO-REGION, TOENSMEIER, ZGO "PUKININ"

13.30-13.45 - Źródła finansowania  - przedstawiciel WFOŚiGW w Łodzi

13.45-14.00 - Problemy w zakresie realizacji planów gospodarki odpadami - dyskusja panelowa.

14.00-14.30 - Drzwi otwarte - zwiedzanie siedziby Funduszu, konsultacje z pracownikami WFOŚiGW w Łodzi, poczęstunek.

 

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: promocja@wfosigw.lodz.pl  do dnia 24 marca 2017 r.
W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

  • imię i nazwisko, instytucja,
  • zajmowane stanowisko,
  • kontakt mailowy i telefoniczny.

Decyduje kolejność zgłoszeń. O zakwalifikowaniu do uczestnictwa w Forum poinformujemy drogą elektroniczną. Ilość miejsc ograniczona.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.