Przejdź do treści

Otwarcie ekopracowni w Szydłowie i Woli Kamockiej

Zdjęcie, Otwarcie ekopracowni w Szydłowie i Woli Kamockiej
W dniu 9 marca 2017 r. dokonano uroczystego otwarcia ekopracowni w Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Szydłowie - ekopracownia „Ekotropiciele” oraz w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Woli Kamockiej - ekopracownia „Ekoskałci”.

Pracownie powstały dzięki finansowemu wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. W ramach zadania wyremontowano sale lekcyjne z przeznaczeniem na powstanie nowych ekopracowni, które wyposażono w potrzebne meble i sprzęt oraz zakupiono wiele ciekawych pomocy dydaktycznych. W uroczystym otwarciu ekopracowni udział wzieli: Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi - Andrzej Czapla, Wójt Gminy Grabica - Krzysztof Kuliński, proboszcz Parafii MBNP w Szydłowie - Włodzimierz Dudka, przewodniczący Rady Gmina Grabica - Dariusz Kalisiak. W otwarciu brali udział również dyrektorzy szkół działających na terenie Gminy.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.