Przejdź do treści

Otwarcie ekopracowni w Katolickiej Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Świętego Jana Bosko w Piotrkowie Trybunalskim

Zdjęcie, Otwarcie ekopracowni w Katolickiej Szkole Podstawowej w Zespole Szkół Świętego Jana Bosko w Piotrkowie Trybunalskim
25 listopada 2016 roku w Zespole Szkół Świętego Jana Bosko w Piotrkowie Trybunalskim została otwarta nowa ekopracownia "Pozwólmy wróblom ćwierkać".

Powstała ona w ramach projektu: "Moja wymarzona ekopracownia", dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w kwocie 34 629,00 zł.  Podczas pokazowej lekcji nauczyciele i uczniowie zaprezentowali  zakupione pomoce dydaktyczne i przeprowadzili przykładowe zajęcia wykorzystując zakupiony sprzęt.  W uroczystym otwarciu ekopracowni Fundusz reprezentowała Pani Krystyna Czechowska Dyrektor Biura.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.