Przejdź do treści

Otwarcie ekopracowni w Zespole Szkół w Kwiatkowicach

Zdjęcie, Otwarcie ekopracowni w Zespole Szkół w Kwiatkowicach
24 listopada 2016r. uroczyście otwarto pracownię biologiczno-chemiczną w Zespole Szkół w Kwiatkowicach. Wartość całego projektu wynosiła 30 000 zł, z czego Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dofinansował 25 000. zł.

W uroczystym otwarciu pracowni Fundusz reprezentowała Karolina Kępka. Obecni byli także przedstawiciele władz lokalnych: Wójt Gminy Wodzierady Pani Renata Szafrańska, Przewodniczący Rady Gminy Pan Andrzej Gil, Przewodniczący Komisji Oświaty Rady Gminy Pan Tomasz Grobelny. Goście honorowi dokonali aktu przecięcia wstęgi i tym sposobem pracownia została oficjalnie otwarta. Następnie odbyła się lekcja przyrody, podczas której uczniowie zaprezentowali przybyłym gościom jak można wykorzystać zgromadzony w sali sprzęt multimedialny i pomoce dydaktyczne.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.