Przejdź do treści

Otwarcie ekopracowni w Szkole Podstawowej w Chabielicach

Zdjęcie, Otwarcie ekopracowni w Szkole Podstawowej w Chabielicach
W dniu 22 listopada 2016 r. nastąpiło uroczyste otwarcie ekopracowni „Magiczny świat” w Szkole Podstawowej w Chabielicach.

W wydarzeniu uczestniczyli: Pani Krystyna Czechowska - Dyrektor Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, Pan Krzysztof Kamieniak - Wójt Gminy Szczerców, Pan Zbigniew Szcześniak - przewodniczący Rady Gminy Szczerców, Pani Dorota Słowińska - Skarbnik Gminy Szczerców, Pan Janusz Kuliński i Pani Urszula Krysiak - reprezentujący  Zespół Obsługi Placówek  Oświatowych  Gminy Szczerców. Uroczystość rozpoczęli  uczniowie, którzy  zaprezentowali program artystyczny pt. "Jak rozweselić Ziemię?", opowiadający o zagrożeniach ekologicznych i sposobach ich przeciwdziałania .Pani Dyrektor szkoły przedstawiła krótko zebranym historię powstania ekopracowni oraz podziękowała wszystkim za udział w jej tworzeniu. Po przecięciu wstęgi goście przekroczyli próg "magicznej pracowni". Tam zaangażowani uczniowie przeprowadzili szereg doświadczeń, dotyczących m.in.: biodegradacji, energii odnawialnej, obserwacji mikroskopowych, światła białego, badania obwodu elektrycznego, sprawdzania materiałów pod kątem przewodnictwa, z wykorzystaniem zakupionego sprzętu.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.